سرخط خبرها
خانه / عمومی و آزاد / 185- پروژه آماده: مشخصه¬سازی نانوکامپوزیت های نانوکلی-سیمان با الیاف کنف – 23 صفحه فايل ورد (word)

185- پروژه آماده: مشخصه¬سازی نانوکامپوزیت های نانوکلی-سیمان با الیاف کنف – 23 صفحه فايل ورد (word)

دانلود رایگان 185- پروژه آماده: مشخصه¬سازی نانوکامپوزیت های نانوکلی-سیمان با الیاف کنف – 23 صفحه فايل ورد (word) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ 185- پروژه آماده: مشخصه¬سازی نانوکامپوزیت های نانوکلی-سیمان با الیاف کنف – 23 صفحه فايل ورد (word) “را از ایران فایل دانلود نمایید.

                  چکیده سیمان های سازگار با نانوکامپوزیت های تقویت شده با الیاف کنف ( HF ) و پلاکتهای نانوکلی ( Cloisite 30B ) ساخته و از نظر پراش اشعه X ، اسکن با میکروسکوپ الکترونی، خواص فیزیکی و مکانیکی، مورد بررسی قرار گرفته اند. نتایج نشان داد که به طور کلی با افزودن نانوکلی در ماتریس سیمان با HF ، خواص مکانیکی افزایش می یابد. جایگزینی بهینه سیمان پرتلند معمولی با 1 درصد وزنی نانوکلی در نانوکامپوزیت تقویت شده با HF ، سبب کاهش تخلخل و همچنین به طور قابل توجهی افزایش چگالی، استحکام خمشی و چقرمگی شکست شده است. نتایج میکروساختاری نشان می دهد که نانوکلی  تنها به عنوان یک پر کننده برای بهبود ساختار عمل نمی کند، بلکه به عنوان فعال کننده برای ایجاد واکنش پوزولانی و در نتیجه بهبود چسبندگی با الیاف کنف عمل می کند. میکرومکانیزم های شکست …

این محصول “185- پروژه آماده: مشخصه¬سازی نانوکامپوزیت های نانوکلی-سیمان با الیاف کنف – 23 صفحه فايل ورد (word)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *