خانه / فنی و مهندسی / گزارش کار اموزی احداث گلخانه پرورش محصولات صیفی گلخانه ای
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

گزارش کار اموزی احداث گلخانه پرورش محصولات صیفی گلخانه ای

دانلود رایگان گزارش کار اموزی احداث گلخانه پرورش محصولات صیفی گلخانه ای ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ گزارش کار اموزی احداث گلخانه پرورش محصولات صیفی گلخانه ای “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۲۱       مقدمه   در سالهای اخیر تقاضا برای میوه های خارج از فصل گلخانه ای به طور محسوسی افزایش یافته است ؛ به همین دلیل توجه برخی از تولیدکنندگان سبزی و صیفی به این مسئله معطوف گشته و اقدام به تولید گلخانه ای و خارج از فصل بسیاری از جمله خیار و گوجه فرنگی و فلفل و … نموده اند .   اگرچه مخارج تولیدات گلخانه ای در مقایسه با هزنینه های تولید در شرایط مزرعه ای بسیار بیشتر است ولی مخارج اضافی به دلایل زیر قابل جبران می باشد :   در شرایط گلخانه دوره تولید طولانی تر می باشد و امکان کاشت بیش از یک نوبت در سال وجود دارد برداشت محصول در شرایط گلخانه ، به صورت پیش رس بوده و زودتر از محصول کشت شده در هوای آزاد به بازار عرضه می شود ؛ به طوری که در بهترین شرایط بازار فروش ، قابل تولید است . تولید محصول در واحد سطح ، نسبت به هوای آزاد ، چند برابر افزایش داشته و از کیفیت بهتری نیز برخوردار است . لذا در واحدهای کوچک گلخانه ای می توان تولید اقتصادی نمود . به علت …

این محصول “گزارش کار اموزی احداث گلخانه پرورش محصولات صیفی گلخانه ای  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

گزارش کار اموزی احداث گلخانه پرورش محصولات صیفی گلخانه ای,دانلودگزارش کار اموزی احداث گلخانه پرورش محصولات صیفی گلخانه ای, احداث گلخانه پرو

مطلب پیشنهادی

مقاله کاربرد نانو سنسورها در بخش لرزه‌نگاری ( Seismic ) صنایع بالادستی نفت

دانلود رایگان مقاله کاربرد نانو سنسورها در بخش لرزه‌نگاری ( Seismic ) صنایع بالادستی نفت ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله کاربرد نانو سنسورها در بخش لرزه‌نگاری ( Seismic ) صنایع بالادستی نفت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *