خانه / علوم پزشکی / گزارش نویسی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

گزارش نویسی

دانلود رایگان گزارش نویسی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ گزارش نویسی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


جلسه چهاردهم از کتاب ( مدیریت پرستاری ومامائی ) با عنوان ” گزارش‌ نویسی تعداد اسلاید :۸۱ اسلاید   زبان : فارسی   قابل اجرا در آفیس ۲۰۰۷ و بالاتر n هدف‌های آموزشی  n در پایان این فصل شما می‌توانید:  n سابقه و هدف و خصوصیات پرونده‌سازی را توضیح دهید.  n اصول ثبت گزارشات را توضیح دهید.  n موارد ثبت در پرونده بیمار را شرح دهید.  n موارد ثبت وقایع به طور روزانه را بیان نمائید.  n روش‌های گزارش‌دهی را توضیح داده و مزایا و معایب آنها را بیان نمائید.  n انواع گزارش شفاهی در پرستاری را نام برده و موارد استفاده آن را توضیح دهید.  n انواع ثبت گزارشات را نام برده و با ذکر مثال توضیح دهید.   …

این محصول “گزارش نویسی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پرستاری مامایی پزشکی پیراپزشکی

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *