خانه / فنی و مهندسی / کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc

دانلود رایگان کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc “را از ایران فایل دانلود نمایید.


              نوع فایل: word قابل ویرایش ۱۱۵ صفحه   چکیده: زمانی که خطایی در شبکه رخ می دهد، اتصال منبع انرژی تجدید پذیر به شبکه دارای اثرات منفی بر روی سیستم فتوولتائیک می شود و عملکرد اینورتر فتوولتائیک را دچار مشکل می کند. شدیدترین علت شرایط غیر طبیعی در شبکه برق مصرفی خطای اتصال کوتاه است که بوسیله برخی از شرایط آب و هوایی مانند رعد و برق و یا با استارت موتورهای بزرگ تولید می شود و باعث فلش ولتاژ می شود و پس از یک دوره کوتاه زمانی ولتاژ بهبود می یابد. فلش ولتاژ معمولا ً منجر به اختلال در عملکرد مبدل های الکترونیک قدرت متصل به شبکه برق می شود. مطالعه حاضر تلاش در جهت جلوگیری از اختلال در عملکرد مبدل های الکترونیک قدرت و بهبود عملکرد آنها تحت فلش ولتاژ می باشد. در این مطالعه سعی شده است با بررسی ساختارهای کنترلی مختلف مبدل های متصل به شبکه برای فن آوری فتوولتائیک و ارائه روش کنترلی و ساختار مناسب عملکرد اینورتر متصل به شبکه را بهبود بخشید.   مقدمه : کاهش منابع سنتی انرژی و آلودگی محیط زیست، از دلایلی هستند که به شکوفایی انرژی&z …

این محصول “کنترل و بهبود رفتار مبدل های متصل به شبکه در هنگام بروز خطا. doc  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پایان,نامه,جهت,اخذ,مدرک,رشته,برق,قدرت,الکترونیک,مخابرات,قدرت,کارشناسی,ارشد,کلاسی,تحقیق,پایان,دوره,پایان,نامه,کنترل,و,بهبود,رفتار,مبدل,های,مت

مطلب پیشنهادی

نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳

دانلود رایگان نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ ، مقاله ، تحقیق این محصول" نمونه سوال دانش خانواده و جمعیت کد درس : ۱۲۳۳۰۴۴-۱۲۳۳۰۴۳ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *