خانه / برنامه نویسی ، سورس ، پروژه / کد متلب برای تعیین پارامترهای رنگی Lab و RGB تصویر
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

کد متلب برای تعیین پارامترهای رنگی Lab و RGB تصویر

دانلود رایگان کد متلب برای تعیین پارامترهای رنگی Lab و RGB تصویر ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ کد متلب برای تعیین پارامترهای رنگی Lab و RGB تصویر “را از ایران فایل دانلود نمایید.


این مجموعه نرم افزاری به منظور تعیین پارامترهای رنگی تصویر در دو استاندارد رنگی Lab و RGB نوشته شده است و دارای قابلیت تشخیص تصویر اصلی از پس زمینه با دقت بالا می باشد. همچنین به منظور استفاده بهینه و ساده تر از برنامه یک برنامه کمکی به همراه برنامه اصلی ارائه شده است. نحوه استفاده از این مجموعه گام گام در قالب یک فایل متنی توضیح داده شده است. از مزایای این برنامه می توان به قابلیت های زیر اشاره کرد:       * پردازش کل فایل های تصویری مد نظر به صورت یکجا بدون محدودیت تعداد (کاهش چشمگیر زمان پردازش)       * ارائه نتایج همه نمونه ها به صورت تفکیک شده برای هر نمونه در قالب یک فایل اکسل …

این محصول “کد متلب برای تعیین پارامترهای رنگی Lab و RGB تصویر  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

Lab, RGB, ال ای بی, آر جی بی, پارامتر رنگی, پردازش تصویر, jpeg, متلب, matlab

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت زبان Delphi

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت زبان Delphi ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت زبان Delphi "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *