خانه / کتاب ، جزوه / کتاب کسب درامد در ۷مرحله
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

کتاب کسب درامد در ۷مرحله

دانلود رایگان کتاب کسب درامد در ۷مرحله ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ کتاب کسب درامد در ۷مرحله “را از ایران فایل دانلود نمایید.


کسب درامد از اینترنت سلام , امروز با شما هستیم با معرفی یک کتاب بسیار مفید و ارزشمند در زمینه ی کسب و کار اینترنتی . این کتاب به شما می اموزد که چگونه یک کسب وکار اینترنتی را از صفر تا صد و بدون دانش برنامه نویسی انجام دهید . این کتاب توسط مونا افشار نوشته شده است . مونا افشار در این کتاب تجربه ی ۷ ساله ی خودش را در زمینه ی کسب و کار اینترنتی با مردم ایران به اشتراک گذاشته است . اگر برایتان این سوال پیش اومد که چرا خودش از این راه استفاده نمی کند و تا حالا میلیاردر نشده است باید بگویم که او تمام راه ها را رفته و توانسته به عنوان یک نوجوان ایرانی با سرمایه ی خودش به خارج از کشور مهاجرت کند و در انجا برای خودش یک بیزینس موفق راه اندازی کند . شرح کوتاهی از کتاب :  سلام . من مونا هستم و خوشحال هستم که امروز با شما هستم تا رمز و ارز کسب وکار و درامد عالی از اینترنت را با شما دوستان عزیز در میان بگذارم . تصمیم که امروز شما گرفتید تا این کتاب را بخوانید می تواند اینده ی شما را متحول کند . به شما تبریک می گویم که امروز اولین قدم خود را برای رسیدم به ثروت و رویاهایتان برداشته اید . قبل از …

این محصول “کتاب کسب درامد در ۷مرحله  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

کتاب,کسب وکار,موناافشار

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت پرورش ماهی سردابی

دانلود رایگان پاورپوینت پرورش ماهی سردابی ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت پرورش ماهی سردابی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *