خانه / علوم انسانی / کتاب «مبانی تصمیم گیری استراتژیک»
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

کتاب «مبانی تصمیم گیری استراتژیک»

دانلود رایگان کتاب «مبانی تصمیم گیری استراتژیک» ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ کتاب «مبانی تصمیم گیری استراتژیک» “را از ایران فایل دانلود نمایید.


تصمیم گیری، بی شک از مهمترین کارکردهای مدیریت است و هیچ کارکرد دیگری را نمی توان با آن برابر دانست. از زمانی که دانش مدیریت به عنوان یک علم مطرح شد و مورد توجه قرار گرفت، همواره از سوی صاحب نظران، کار کردها و وظایف مختلفی به عنوان وظایف اساسی مدیران مطرح شده که فارغ از نقاط تشابه و افتراق، هیچ نویسنده ای تا به آن اندازه که تصمیم گیری را مهم شمرده، برای موضوع های دیگر اهمیت قائل نشده است. به نحوی که برخی از بزرگان این علم، مدیریت را معادل تصمیم گیری دانسته اند. این کتاب که با دیدگاهی استراتژیک به بحث پیرامون الگوهای مختلف تصمیم گیری می پردازد، از ویژگی هایی برخوردار است که آن را به کتاب خواندنی و آموختنی مبدل کرده است: نخست آن که خواننده با موضوع بسیار مهم و از آن مهم تر با دیدگاهی نو با این موضوع آشنا خواهد شد. در مجموعه ی کتاب هایی که به زبان فارسی منتشر شده اند، هم در خصوص تصمیم گیری، و هم در مورد ابعاد مختلف مدیریت استراتژیک، منابع محدودی وجود دارد، که این خود نشاندهنده اهمیت این کتاب است. دوم، این کتاب را میتوان به مثابه کتابی مرجع تلقی کرد، چرا که نویسنده ضمن تشریح دیدگاهی نظام …

این محصول “کتاب «مبانی تصمیم گیری استراتژیک»  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تصمیم گیری استراتژیک,استراتژی,تعرض سازمان یافته,انتخاب عقلایی

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *