خانه / کتاب ، جزوه / کتاب انگلیسی راهنمای طرحواره درمانی: نظریه، پژوهش و عمل
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

کتاب انگلیسی راهنمای طرحواره درمانی: نظریه، پژوهش و عمل

دانلود رایگان کتاب انگلیسی راهنمای طرحواره درمانی: نظریه، پژوهش و عمل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ کتاب انگلیسی راهنمای طرحواره درمانی: نظریه، پژوهش و عمل “را از ایران فایل دانلود نمایید.


طرحواره درمانی    واژه طرحواره در روان شناسی و به طور گسترده تر در حوزه شناختی تاریخچه ای غنی و برجسته دارد. در حوزه رشد شناختی طرحواره را به صورت قالبی در نظر می گیرند که بر اساس واقعیت یا تجربه شکل می گیرد تا به افراد کمک کند تجارب خود را تبیین کنند. علاوه بر این ادراک از طریق طرح واره واسطه مندی می شود و پاسخهای افراد نیز توسط طرح واره جهت پیدا می کنند.   معرفی کتاب انگلیسی راهنمای طرحواره درمانی: نظریه، پژوهش و عمل   نام کتاب: The Wiley-Blackwell Handbook of Schema Therapy   نویسندگان: Michiel van Vreeswijk, Jenny Broersen& Marjon Nadort   تاریخ چاپ: ۲۰۱۲   تعداد فصول: ۴۷ فصل   تعداد صفحات: ۶۴۰ …

این محصول “کتاب انگلیسی راهنمای طرحواره درمانی: نظریه، پژوهش و عمل  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

طرحواره درمانی, Schema Therapy

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت پرورش ماهی سردابی

دانلود رایگان پاورپوینت پرورش ماهی سردابی ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت پرورش ماهی سردابی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *