خانه / عمومی و آزاد / چگونه مشکلاتمان را با ضمیر ناخود آگاه خود حل کنیم ؟
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

چگونه مشکلاتمان را با ضمیر ناخود آگاه خود حل کنیم ؟

دانلود رایگان چگونه مشکلاتمان را با ضمیر ناخود آگاه خود حل کنیم ؟ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ چگونه مشکلاتمان را با ضمیر ناخود آگاه خود حل کنیم ؟ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


«هریک از ما تمام عقل و دانشی را که بدان نیازمدیم، در درون خود داریم و از طریق ذهن شهودی که ارتباط ما با هوش جهانی است، در دسترس ‌ماست.» شاکتی گاوین ذهن ناخودآگاه خردمندی و دانش بی‌پایانی را حمل می‌کند که طی یک عمر یادگیری در خود اندوخته است. انبوهی از جزئیات که ممکن است ذهن خودآگاه را سردرگم کنند، درون ناخودآگاه ذخیره می‌شوند. زمانی‌که هنوز قادر به صحبت‌کردن نیستید، ذهن ناخودآگاه‌تان همچون اسفنجی که آب را به خود می‌کشد، اطلاعات را جذب می‌کند. با یادگیریِ چگونگی دسترسی به قلمرو ناخودآگاه، به معنای واقعی کلمه می‌توانید هر مشکلی را با کمترین تلاش ذهن خودآگاه حل کنید. بیشترِ دانشمندان، نویسندگان، آهنگسازان و شخصیت‌های تاریخی مشهور موفقیت خود را به قدرت ناخودآگاه‌ نسبت داده‌اند. همه آن‌ها معتقدند که راه‌حل‌ها پدیدار شده‌اند، نه در زمانی‌که آگاهانه مشغول یافتن راه‌حلی برای مشکل بودند، بلکه هنگامی‌که سرگرم بعضی از فعالیت‌های یکنواخت و تکراری بودند. افرادی‌که برای یافتن پا …

این محصول “چگونه مشکلاتمان را با ضمیر ناخود آگاه خود حل کنیم ؟  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

انگیزشی ‌موفقیت مالی روانشناسی موفقیت ثروت علم تفکر قدرت جاذبه آکادمی

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت فرهنگ تربیتی والدین (تربیت فرزندان)

دانلود رایگان پاورپوینت فرهنگ تربیتی والدین (تربیت فرزندان) ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت فرهنگ تربیتی والدین (تربیت فرزندان) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *