خانه / علوم انسانی / چک لیست نشانگان اختلالات روانی SCL-90-R
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

چک لیست نشانگان اختلالات روانی SCL-90-R

دانلود رایگان چک لیست نشانگان اختلالات روانی SCL-90-R ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ چک لیست نشانگان اختلالات روانی SCL-90-R “را از ایران فایل دانلود نمایید.


معرفی پرسشنامه SCL-90-R   این پرسشنامه یکی از پراستفاده‎ترین ابزارهای تشخیص روان‎پزشکی است. این پرسشنامه شامل ۹۰ سوال برای ارزشیابی نشانه‎های روانی است و به وسیله پاسخ‎گر گزارش می‎شود و اولین بار برای نشان دادن جنبه‎های روان‎شناختی بیماران جسمی و روانی طرح‎ریزی گردید. با استفاده از این پرسشنامه می‎توان افراد سالم را از بیمار تشخیص داد.   شما می‌توانید با خرید و دانلود چک لیست نشانگان اختلالات روانی  که در قالب یک فایل ورد و PDF توسط همکاران ما در بخش روان شناسی سایت روان ای شاپ آماده شده است از مزایای این خرید استفاده نمایید:   ۱- فایل ورد و PDF پرسشنامه    ۲- روایی و پایایی ایرانی و خارجی با رفرنس معتبر   ۳- نمره گذاری کامل و نحوه محاسبه زیرمقیاس‌ها   4- پاسخگویی سریع به سوالات پس از خرید   …

این محصول “چک لیست نشانگان اختلالات روانی SCL-90-R  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

SCL 90, چک لیست نشانگان اختلالات روانی

مطلب پیشنهادی

پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد

دانلود رایگان پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *