خانه / فنی و مهندسی / پزشکی از راه دور – نقش فناوری اطلاعات در پزشکی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پزشکی از راه دور – نقش فناوری اطلاعات در پزشکی

دانلود رایگان پزشکی از راه دور – نقش فناوری اطلاعات در پزشکی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پزشکی از راه دور – نقش فناوری اطلاعات در پزشکی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


امروزه فناوری اطلاعات در تمام زمینه ها رسوخ کرده است و چهره بسیاری از پدیده ها را دگرگون ساخته است. در زمینه پزشکی نیز استفاده از این فناوری در حال تبدیل شدن به یک نیاز است. پزشکی از راه دور در حقیقت یک مفهوم عام است که برای توصیف جنبه های متنوعی از مراقبت های پزشکی از راه دور بکار می رود. ایده اصلی پزشکی از راه دور انتقال اطلاعات از طریق سیگنال های الکتریکی و خودکار کردن خدمات بالینی و گرفتن مشاوره و . . . توسط تجهیزات پزشکی الکترونیکی است.     تعداد صفحات :۱۱۵ قالب : ورد فهرست   چکیده   مقدمه   تعریف   انواع Telemedicine   تاریخچه   کاربرد اصلی پزشکی از راه دور   اهداف   محاسن جراحی از راه دور   مشکلات و موانع   انواع خدماتTelemedicine   مشاوره از راه دور   آموزش الکترونیکی   پایش از راه دور   رادیولو‍‍ژی از راه دور   سیستم های تصویرگری    اخذ داه ها   کنترل کننده PACS   نحوه ارتباط   پاتولوژی از راه دور   کاردیولوژی از راه دور   اس …

این محصول “پزشکی از راه دور – نقش فناوری اطلاعات در پزشکی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

فناوری اطلاعات , پزشکی

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *