خانه / فنی و مهندسی / پروژه پست ۲۰/۲۳۰/۴۰۰٫ doc
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پروژه پست ۲۰/۲۳۰/۴۰۰٫ doc

دانلود رایگان پروژه پست ۲۰/۲۳۰/۴۰۰٫ doc ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پروژه پست ۲۰/۲۳۰/۴۰۰٫ doc “را از ایران فایل دانلود نمایید.


          نوع فایل: word قابل ویرایش ۷۰ صفحه   مقدمه: تعیین پارامترها و شاخص های انتخاب الف) موج گیر – اندوکتانس سیم پیچ (بویین) اصلی: براساس توضیحات قبلی و با توجه به نیاز سیستم مخابراتی در منطقه و اعلام مشاور مخابراتی انتخاب می شود و رقم معمول آن معادل ۱ میلی هانری می باشد. – جریان نامی : براساس استاندارد به مقدار ۲۰۰۰ آمپر در نظر گرفته می شود). – جریان اتصال کوتاه : با توجه به استاندارد براساس هماهنگی با استقامت در برابر جریان اتصال کوتاه برای سایر تجهیزات، ۵۰ کیلوآمپر (ازسری ۲) انتخاب می شود. – سطوح عایقی نامی : با توجه به توضیحات استاندارد مقادیر استقامت عایقی در امتداد موج گیر توسط سازنده محاسبه می گردد. در مورد استقامت عایقی نصب به زمین مقادیر به مقره های اتکائی مورد نظر قرار می گیرد. – انتخاب نوع موج گیر: با توجه به توضیحات و توسط مشاور مخابرات مشخص می شود که براساس طرح نمونه موج گیر با باند قطع گسترده انتخاب می شود. – باند فرکانسی: براساس توضیحات وب ا توجه به نیازهای واقعی شبکه مخابرات توسط مشاور مخابرات مشخص می شود و نمی توان رقم از …

این محصول “پروژه پست ۲۰/۲۳۰/۴۰۰٫ doc  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پروژه, پست ۲۰,, ۲۳۰ ,۴۰۰, doc

مطلب پیشنهادی

دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز

دانلود رایگان دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پروژه تبدیل یک نیروگاه تولید انرژی مازوت سوز به یک نیروگاه تولید انرژی گازسوز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *