خانه / فنی و مهندسی / پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx

دانلود رایگان پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx “را از ایران فایل دانلود نمایید.


انواع لامپها : لامپهای التهابی(رشته ای ) ۲٫  لامپهای فلورسنت ۳٫  لامپهای فلورسنت فشرده(کم مصرف (CFL 4.  لامپهای بخارجیوه ۵٫  لامپهای بخارسدیم ۶٫  لامپهای متال هالید ۷٫  لامپهای LED 1. لامپ‌های التهابی (رشته‌ای) : لامپ‌های التهابی اولین نوع لامپ‌هایی هستند که در دنیا تولید شدند. از تاریخ شروع تولید آنها بیش از صد سال می‌گذرد. این لامپ‌ها راندمان بسیار پائینی (حدود۱۲ lum/watt ) دارند و مقدار زیادی حرارت تولید می‌کنند. طول عمر پائین (متوسط هزار ساعت) از دیگر معایب این لامپ‌ها می‌باشند که با توجه به معایب ذکر شده این لامپ‌ها به هیچ وجه مقرون به صرفه نمی‌باشند علی‌رغم اینکه قیمت این لامپ‌ها نسبت به سایر لامپ‌های مشابه پائین است با این حال به دلیل مصرف بسیار زیاد انرژی و انتشار مقدار زیادی حرارت در محیط که باعث تحمیل هزینه مصرف انرژی الکتریکی می‌شود و نیز به دلیل طول عمر پائین در نهایت هزینه بسیار زیادی را به مصرف‌کننده تحمیل می‌کنند . ۲٫ لامپ&zwnj …

این محصول “پروژه و تحقیق- لامپ ها و باتریها- در ۷۰ صفحه-docx  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

لامپ ها و باتریها,انواع لامپ,انواع باتری, انواع لامپ و باتری,ساخت انواع لامپ, لامپ,باطری

مطلب پیشنهادی

تعاریف و مفاهیم کاربری های شهری و تعیین سرانه آنها – مصوبه دهم خرداد ۱۳۸۹ شورای عالی شهرسازی و معماری

دانلود رایگان تعاریف و مفاهیم کاربری های شهری و تعیین سرانه آنها - مصوبه دهم خرداد ۱۳۸۹ شورای عالی شهرسازی و معماری ، مقاله ، تحقیق این محصول" تعاریف و مفاهیم کاربری های شهری و تعیین سرانه آنها - مصوبه دهم خرداد ۱۳۸۹ شورای عالی شهرسازی و معماری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *