خانه / علوم انسانی / پرسشنامه خودکارآمدی عمومی شرر
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پرسشنامه خودکارآمدی عمومی شرر

دانلود رایگان پرسشنامه خودکارآمدی عمومی شرر ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پرسشنامه خودکارآمدی عمومی شرر “را از ایران فایل دانلود نمایید.


معرفی پرسشنامه خودکارآمدی عمومی شرر    خودکارآمدی(Self-efficacy) از نظریه شناخت اجتماعی(Social cognition Theory) آلبرت باندورا (۱۹۹۷) روان‌شناس مشهور، مشتق شده است که به باورها یا قضاوتهای فرد به توانائیهای خود در انجام وظایف و مسئولیتها اشاره دارد. به منظور سنجش باورهای خودکارآمدی دانشجویان، از پرسشنامه باورهای خودکارآمدی شرر و همکاران (۱۹۸۲) استفاده می شود. این مقیاس که برای خودکارآمدی عمومی در نظر گرفته شده، دارای ۱۷ ماده می باشد.       شما می‌توانید با خرید و دانلود پرسشنامه خودکارآمدی عمومی شرر که در قالب یک فایل ورد و PDF توسط همکاران ما در بخش روان شناسی سایت روان ای شاپ  آماده شده است از مزایای این خرید استفاده نمایید:       ۱- فایل ورد و PDF پرسشنامه        ۲- روایی و پایایی ایرانی و خارجی با رفرنس معتبر       ۳- نمره گذاری کامل و نحوه محاسبه زیرمقیاس‌ها       4- پاسخگویی سریع به سوالات پس از خرید   …

این محصول “پرسشنامه خودکارآمدی عمومی شرر  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

خود کارآمدی, شرر, بندورا

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“

دانلود رایگان دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *