خانه / علوم انسانی / پاورپوینت کامل . جامع درباره بررسی تنش سرما و یخ بندان
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت کامل . جامع درباره بررسی تنش سرما و یخ بندان

دانلود رایگان پاورپوینت کامل . جامع درباره بررسی تنش سرما و یخ بندان ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت کامل . جامع درباره بررسی تنش سرما و یخ بندان “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۵۱ اسلاید                 مقدمه : ü واکنش یک گیاه به دما به عنوان یکی از عوامل مهم اکولوژیکی حاکم بر توزیع گونه ها و پتانسیل عملکرد گیاهان شناخته شده است. در این میان آب، دمای محیط و نور به عنوان سه عامل اصلی تعیین کننده پراکنش گیاهان در سطح کره زمین مطرح هستند. در مناطقی از زمین که فاکتورهایی مثل آب و نور محدود کننده نیستند، پراکنش اکولوژیکی گیاهان در سطح زمین وابسته به حرارت می باشد.     ü در مطالعات مربوط به واکنش های گیاه به محیط، اصطلاح تنش دما جهت توصیف یک انحراف از رژیم دمایی بهینه مورد انتظار برای رشد، به کار می رود.   ü تنش سرما معمولا بیشتر در گیاهان مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری جهان و یا گیاهانی که در این مناطق رشد می کنند، مشاهده می شود. ü محدوده دمایی تنش سرما برای گیاهان حساس ۱۰تا ۱۵درجه می باشد، البته گیاهان از این نظر با هم متفاوت هستند که بستگی به حساسیت آنها به تنش سرما دارد. ü گیاهان حساس به تنش سرما گیاهانی هستن …

این محصول “پاورپوینت کامل . جامع درباره بررسی تنش سرما و یخ بندان  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

تنش سرما,سرما,یخبندان,ایمنی در سرما,فصل سرما

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *