خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت پوشش دادن قالب ماهیچه( در ریخته گری)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت پوشش دادن قالب ماهیچه( در ریخته گری)

دانلود رایگان پاورپوینت پوشش دادن قالب ماهیچه( در ریخته گری) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت پوشش دادن قالب ماهیچه( در ریخته گری) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید :۲۴ انواع مواد پوششی در قالب ریژه مواد پوششی مورد استفاده در قالبهای ریژه عموما دو نوع هستند که عبارتند از : عایق کننده ها و روان کننده ها . در برخی موارد از هر دو نوع پوشش استفاده می شود . یک ماده پوششی عایق کننده خوب می تواند از مخلوط یک قسمت (وزنی)سیلیکات سدیم با دو قسمت کائولن کلوئیدی همراه با آب کافی به وجود آید . مواد پوششی روانکار مطلوب معمولا شامل گرافیت در یک حامل (واسطه) می باشد . در جدول ۳ پانزده ترکیب مناسب از مواد پوششی نشان داده شده است . به دلیل هدفهای مختلف در پوشش یک قالب معمولا از ترکیب چند ماده پوششی استفاده می شود و در برخی موارد هر قسمت قالب را می توان توسط یک نوع ماده پوشش داد . …

این محصول “پاورپوینت پوشش دادن قالب ماهیچه( در ریخته گری)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت پوشش دادن قالب ماهیچه , پوشش دادن قالب ماهیچه در ریخته گری

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت حوادث ناشی از کار

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت حوادث ناشی از کار ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت حوادث ناشی از کار "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *