خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت فولادهای پر آلیاژ
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت فولادهای پر آلیاژ

دانلود رایگان پاورپوینت فولادهای پر آلیاژ ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت فولادهای پر آلیاژ “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید: ۸۶ — تولید فولادهای پر آلیاژ باید به نحوی انجام شود که بهترین بازیابی ممکن آلیاژها بطریقی کاملاً‌اقتصادی بدست آید. قیمت مواد خالص یا فرو آلیاژها با قراضه آلیاژی بالا استٰ‌ٰٰٰٰ بنابراین از آنها فقط در موارد ضروری باید استفاده شود. گرچه ذوب قراضه‌های آلیاژی ارزانتر تمام می‌شود ولی آنها را باید از یکدیگر تفکیک و مجزا نمود تااینکه از آلیاژهای موجود فقط در صورت نیاز استفاده شود نه اینکه با شارژ کردن بیش از حد معین به هدر بروند. بدلایل اقتصادی یک کارخانه ذوب فلز که در آن فولادهای آ‌لیاژی تهیه میشود. باید از تمام قراضه برگشتی خودش نیز استفاده کند. این کار در مورد فولادهای با منگنز بالا وکوره‌هایی که ذوب در آنها فقط با آستر اسیدی انجام میشود عملی نیست که این مورد هم بندرت پیش می‌آید. …

این محصول “پاورپوینت فولادهای پر آلیاژ  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت فولادهای پر آلیاژ, فولادهای پر آلیاژ

مطلب پیشنهادی

دانلود کتاب دیوان فارسی فضل الله نعیمی تبریزی وعمادالدین نسیمی شیروانی

دانلود رایگان دانلود کتاب دیوان فارسی فضل الله نعیمی تبریزی وعمادالدین نسیمی شیروانی ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود کتاب دیوان فارسی فضل الله نعیمی تبریزی وعمادالدین نسیمی شیروانی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *