خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت شما همانی هستید که می اندیشید( مربوط به انرژی مثبت)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت شما همانی هستید که می اندیشید( مربوط به انرژی مثبت)

دانلود رایگان پاورپوینت شما همانی هستید که می اندیشید( مربوط به انرژی مثبت) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت شما همانی هستید که می اندیشید( مربوط به انرژی مثبت) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید :۱۲ مغز شما روز و شب به طور ثابت در حال کار کردن می باشد، و هرگز خاموش نخواهد شد و استراحت نخواهد کرد. از این روی، مغز اطاق کنترل و فرماندهی کامپیوتر بدن برای هر عملکرد متابولیسمی و توازن شیمیایی می باشد. از سیستم عصبی و هدایت خون گرفته تا کوچکترین فعالیت های جسمی که شما هیچ اطلاعی راجع به آنها ندارید، مغز شما سُکاندار، خلق کننده، هدایت کننده، کنترل کننده، توازن دهنده و نگاه دارندۀ شما و تمام بدنتان در هر لحظه از شبانه روز می باشد. دانشمندان امروزه می دانند زمانی که شما فکر می کنید مغز شما تولید مواد شیمیایی می کند، که باعث باز شدن چیزی می شود که دانشمندان به آن پنجره می گویند، و زمانی که فکر کردن تمام می شود پنجره هم بسته می شود.  بنابراین هنگامی که شما شخصی که در رویاهایتان داشتید را می بینید، عشق را احساس می کنید و حس حاصل از آن اثری قوی در بدن شما ایجاد می کند. این کار نتیجه  مواد شیمیایی تولید شده توسط مغز می باشد. و یا هنگامی که در ترافیک متوقف شده اید و آر …

این محصول “پاورپوینت شما همانی هستید که می اندیشید( مربوط به انرژی مثبت)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت درباره اندیشه انسان,پاورپوینت انرژی مثبت,انرژی مثبت

مطلب پیشنهادی

عوامل موثر بر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با دولت اسلامگرای ترکیه در قبال دولت جدید عراق ۲۰۳ ص – ورد

دانلود رایگان عوامل موثر بر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با دولت اسلامگرای ترکیه در قبال دولت جدید عراق ۲۰۳ ص - ورد ، مقاله ، تحقیق این محصول" عوامل موثر بر سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با دولت اسلامگرای ترکیه در قبال دولت جدید عراق ۲۰۳ ص - ورد "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *