خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت ساخت جعبه ماهیچه های رزینی(اپوکسی)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت ساخت جعبه ماهیچه های رزینی(اپوکسی)

دانلود رایگان پاورپوینت ساخت جعبه ماهیچه های رزینی(اپوکسی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت ساخت جعبه ماهیچه های رزینی(اپوکسی) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید :۴۵ برای ساخت یک جعبه ماهیچه با توجه به پارامترهای مختلفی مانند:ابعاد،فرم، پیچیدگی،تعداد و تیراژ ،امکانات کارگاهی،روش قالبگیری و قیمت تمام شده متفاوت می باشد. بعنوان مثال،چنانچه جعبه ماهیچه  دارای ابعاد متوسط رو به بزرگ و ساده باشد معمولا از مواد سبک ترمانند:چوب گونه سوزنی برگ ها ویامواد مصنوعی(یونولیت)درصورتی که دارای پیچیدگی های خواص نباشداستفاده به عمل می آیدودیگراینکه چنانچه مدل ازلحاظ فرم و ابعاد کوچک یا متوسط ودارای پیچیدگی نسبی باشد ازچوب گونه پهن برگ بخصوص چوبهای مانند:راش و توسکا که امکان ایجاد فرم های نسبتا پیچیده را بر روی آنهای می رود استفاده به عمل می آیدودرصورتی که جعبه ماهیچه  دارای ظرایف خاص وبسیار دقیق باشد ازمواد رزینی ، آرالریت ها ،اپوکسی ها استفاده به عمل می آید و در جای که امکانات کارگاهی لازم مانند دستگاهای قالبگیری و سیستم های هات باکس وجود داشته باشد، می توان از فلزات بخصوص و فلز مس که توانایی تحمل تنش های حرارتی را دارد استفاده به عمل آید. …

این محصول “پاورپوینت ساخت جعبه ماهیچه های رزینی(اپوکسی)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت ساخت جعبه ماهیچه های رزینی(اپوکسی),پاورپوینت ساخت جعبه ماهیچه های رزینی, ساخت جعبه ماهیچه های رزینی

مطلب پیشنهادی

۱۳۰۰ عدد ایمیل فعال برای تبلیغات

دانلود رایگان ۱۳۰۰ عدد ایمیل فعال برای تبلیغات ، مقاله ، تحقیق این محصول" ۱۳۰۰ عدد ایمیل فعال برای تبلیغات "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *