خانه / کتاب ، جزوه / پاورپوینت دوره ی آموزش آشنایی با طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت دوره ی آموزش آشنایی با طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل

دانلود رایگان پاورپوینت دوره ی آموزش آشنایی با طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت دوره ی آموزش آشنایی با طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل “را از ایران فایل دانلود نمایید.


این فایل حاوی مطالعه دوره ی آموزش آشنایی با طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل می باشد که به صورت فرمت PowerPoint در ۸۲ اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.       فهرستمقدمهمنابع انسانیسازمانمدیریت منابع انسانیتجزیه و تحلیل شغلروشهای تجزیه و تحلیل شغلروشهای طراحی شغلطبقه بندی و ارزشیابی مشاغلتاریخچه طبقه بندی مشاغل   تصویر محیط برنامه …

این محصول “پاورپوینت دوره ی آموزش آشنایی با طبقه بندی و ارزشیابی مشاغل  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت طبقه بندی مشاغل , پاورپوینت ارزشیابی مشاغل , پاورپوینت طراحس شغل

مطلب پیشنهادی

زیست شناسی پیش دانشگاهی۲؛ انتشارات خیلی سبز

دانلود رایگان زیست شناسی پیش دانشگاهی۲؛ انتشارات خیلی سبز ، مقاله ، تحقیق این محصول" زیست شناسی پیش دانشگاهی۲؛ انتشارات خیلی سبز "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *