خانه / علوم انسانی / پاورپوینت دروس ۱ تا۶ جامعه شناسی پایه ی دهم
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت دروس ۱ تا۶ جامعه شناسی پایه ی دهم

دانلود رایگان پاورپوینت دروس ۱ تا۶ جامعه شناسی پایه ی دهم ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت دروس ۱ تا۶ جامعه شناسی پایه ی دهم “را از ایران فایل دانلود نمایید.


این مجموعه متشکل از پاورپوینت درس اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم و ششم جامعه شناسی پایه ی دهم می باشد. اسلایدهای این دروس در بردارنده ی متن کامل درس بدون کوچکترین حذف و اضافه ای با متنی کاملاً تایپ شده و قابل ویرایش، تصاویر کتاب، پاسخ پرسش های متن درس، تحلیل کنید، تفسیر کنید و…. با افکت هایی جذاب و متنوع می باشد.با خرید این مجموعه از تخفیف استثنایی ما بهرمند شوید و با کمترین هزینه بهترین مجموعه را در کلاس درستان داشته باشید. …

این محصول “پاورپوینت دروس ۱ تا۶ جامعه شناسی پایه ی دهم  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت, جامعه شناسی, پایه ی دهم

مطلب پیشنهادی

پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد

دانلود رایگان پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروپوزال ارشد رشته مدیریت بازرگانی در مورد عدالت سازمانی و رفتار مدنی سازمانی در شرکتها با فرمت ورد "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *