خانه / علوم انسانی / پاورپوینت درس هفتم تاریخ ایران و جهان پایه دهم(مطالعه و کاوش در گذشته های دور)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درس هفتم تاریخ ایران و جهان پایه دهم(مطالعه و کاوش در گذشته های دور)

دانلود رایگان پاورپوینت درس هفتم تاریخ ایران و جهان پایه دهم(مطالعه و کاوش در گذشته های دور) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درس هفتم تاریخ ایران و جهان پایه دهم(مطالعه و کاوش در گذشته های دور) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


این پاورپوینت در ۴۰  اسلاید طراحی و تنظیم شده است و در بردارنده  متن کامل درس بدون کوچکترین حذف و اضافه بامتنی کاملاً تایپ شده و قابل ویرایش ،تصاویر کتاب، قسمتهایی تحت عنوان یک توضیح ، پاسخ فعالیت های کلاسی و پرسش های درس و ….. است. در تنظیم اسلایدها از تصاویر تاریخی مرتبط با موضوع درس به عنوان پس زمینه استفاده کرده ایم تا به تفهیم مطلب کمک بیشتری کرده باشیم.  با خرید این محصول مجموعه ای کامل جهت تدریس این درس  یا کنفرانس در کلاستان خواهید داشت. ما با کم کردن قیمت این محصول از یک سو  و بالا بردن کیفیت از سویی دیگر سعی در جلب رضایت شما دوستان داشته ایم و مطمئنیم با یک بار خرید این محصول، مشتری همیشگی ما تا پایان سال تحصیلی خواهید بود ان شا الله . …

این محصول “پاورپوینت درس هفتم تاریخ ایران و جهان پایه دهم(مطالعه و کاوش در گذشته های دور)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مطالعه و کاوش در گذشته, درس هفتم, تاریخ ایران و جهان پایه دهم

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری

دانلود رایگان دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله تاثیر مدیریت ارتباط با مشتری وکیفیت ارتباط بر ارزش چرخه عمر مشتری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *