خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره گیاهان دارویی و تاریخچه استفاده انسان از گیاهان دارویی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره گیاهان دارویی و تاریخچه استفاده انسان از گیاهان دارویی

دانلود رایگان پاورپوینت درباره گیاهان دارویی و تاریخچه استفاده انسان از گیاهان دارویی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره گیاهان دارویی و تاریخچه استفاده انسان از گیاهان دارویی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 51 اسلاید               تاریخچه استفاده انسان از گیاهان دارو یی گیاهان دارویی از ارزش و اهمیت خاصی در تأمین بهداشت و سلامت جوامع هم به لحاظ درمان و هم پیشگیری از بیماریها برخوردار بوده و هستند. این بخش از منابع طبیعی قدمتی همپای بشر داشته و یکی از مهمترین منابع تأمین غذایی و دارویی بشر درطول نسلها بوده اند. از نقطه نظر تاریخی، گیاهان اهمیت فراوانی در توسعه جوامع داشته اند و تحقیقات وسیعی برای یافتن فرآورده ها ومواد طبیعی دارویی گیاهی در طول تاریخ انجام شده اما نکته حائز اهمیت اینجاست که تنها کمتر از  10% از مجموع ۲۵۰۰۰۰ گونه گیاهی جهان برای بیش از یک عملکرد زیست شناختی، شناسایی و مورد استفاده قرار گرفته اند.    سابقه درمان بیماریها با گیاهان دارویی به قدمت تاریخ زیست انسان بر روی کره زمین است. انسان به حکم تجربه ، علم و اندیشه جانوران بنا به مقتضیات خود در طول عمر حیات در کره زمین به کمک گیاهان دارویی خود را مداوا کرده و می‌کند. گیاهان دارویی در با …

این محصول “پاورپوینت درباره گیاهان دارویی و تاریخچه استفاده انسان از گیاهان دارویی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

گیاهان دارویی,خواص گیاهان دارویی,گیاه درمانی,دارو گیاهی

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت اصول نگهداری مواد غذایی – ۲۲ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت اصول نگهداری مواد غذایی - ۲۲ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت اصول نگهداری مواد غذایی - ۲۲ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *