خانه / علوم پایه / پاورپوینت درباره کدهای اختصاصی پژوهش بر روی حیوانات
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره کدهای اختصاصی پژوهش بر روی حیوانات

دانلود رایگان پاورپوینت درباره کدهای اختصاصی پژوهش بر روی حیوانات ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره کدهای اختصاصی پژوهش بر روی حیوانات “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 20 اسلاید           ضرورت تدوین کدهای اختصاصی پژوهش بر روی حیوانات   رعایت مقررات خاصی که بر مبنای حفظ سلامت حیوان در طول پژوهش طراحی می شوند از سویی باعث می شوند که حیوان مورد استفاده در طول زندگی در آزمایشگاه از شرایط مطلوب برخوردار باشد و از این طریق اهداف انسان دوستانه مورد نظر بسیاری از مجامع حمایت از حیوانات جلب گردد.  از سویی دیگر سلامت حیوان در طول مطالعه حفظ می گردد تا اثرات سوء و مداخله گرانه بر نتایج پژوهش حذف شوند .       نیروهای اجرایی (مراقبت‌کنندگان حیوان)   الف- آموزش‌های لازم برای حفظ سلامت حیوان و انسان ب- لباس و امکانات حفاظتی ج- علاقه به کار و امکانات رفاهی لازم     د- آگاهی نسبت به اهمیت موضوع پژوهش ه- اطلاع از علایم بیماری و سلامت حیوان وـ رعایت خصوصیات زندگی طبیعی حیوان در شرایط اسارت تا حد ممکن مانند اجتماعی بودن یا انفرادی بودن حیوان زـ آگاهی از وضعیت آبستنی و شیردهی حیوان     …

این محصول “پاورپوینت درباره کدهای اختصاصی پژوهش بر روی حیوانات  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پژوهش بر روی حیوانات,حیوانات,حیاط وحش

مطلب پیشنهادی

مقاله در مورد پلاسما

دانلود رایگان مقاله در مورد پلاسما ، مقاله ، تحقیق این محصول" مقاله در مورد پلاسما "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *