خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره مروری مختصر بر Anatomy va physiology کلیه و مجاری ادراری
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره مروری مختصر بر Anatomy va physiology کلیه و مجاری ادراری

دانلود رایگان پاورپوینت درباره مروری مختصر بر Anatomy va physiology کلیه و مجاری ادراری ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره مروری مختصر بر Anatomy va physiology کلیه و مجاری ادراری “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 46 اسلاید               بخشی از اسلایدها : سنگهای ادراری قدمتی ۷۰۰۰ ساله دارند که از دوران حیات اولیه تا زندگی مدرن امروزی بشر از بیماریهای ناشی از سنگ رنج می برده است گرچه علت آنرا در بعضی موارد می دانسته اند ،ولی امکاناتی که بتوان با سنگ یا عفونت ناشی از آن مبارزه کرد را در دست نداشته اند .     هنوز دلیل قطعی شکل گیری سنگ کلیه از نظر پزشکی با قطعیت اثبات نشده است .   – 1در حالت طبیعی کلیه ها مواد ضد رسوب ترشح می کنند که مانع از تجمع کریستالها و پیدایش سنگ در داخل بدن میشوند. اما گاه این مواد کارایی خود را از دست می دهند  و باعث تجمع رسوب مواد دفعی از بدن میشوند که سرانجام منجر به سنگ کلیه میشوند  .   – رژیم‌ غذایی‌ نامتناسب‌ (مصرف‌ بیش‌ از حد کلسیم‌) – سابقه‌ خانوادگی‌ سنگ‌ کلیه‌ – پرکاری‌ پاراتیرویید – در بستر افتادن‌ طولانی‌ مدت‌ به‌ هر دلیل‌ عفونت ه …

این محصول “پاورپوینت درباره مروری مختصر بر Anatomy va physiology کلیه و مجاری ادراری  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

کلیه,مجاری,بیماری کلیه و مجاری,درمان بیماری کلیه

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت اصول نگهداری مواد غذایی – ۲۲ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت اصول نگهداری مواد غذایی - ۲۲ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت اصول نگهداری مواد غذایی - ۲۲ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *