خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت درباره مدل توسعه خوشه ها و اهمیت آن برای توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره مدل توسعه خوشه ها و اهمیت آن برای توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط

دانلود رایگان پاورپوینت درباره مدل توسعه خوشه ها و اهمیت آن برای توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره مدل توسعه خوشه ها و اهمیت آن برای توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۴۵ اسلاید               نقش و اهمیت صنایع کوچک در توسعه اقتصادی و صنعتی:     ایجاد فرصت های شغلی فراوان § قدرت بالا در جذب و بومی کردن تکنولوژی § برتری در صرفه جویی در مقیاس § قابلیت تراکم دانش بیشتر درفرآیند تولید § قدرت بالا در تربیت کارآفرینان و مدیران اقتصادی § کاهش عدم تعادل های بخشی و منطقه ای در اقتصاد § قدرت تصمیم گیری سریع و انعطاف بذیری بالا در مدیریت و در شرایط متغییر بازار § ایجاد شبکه اقماری با صنایع بزرگ در جهت بهم پیوستگی بیشتر صنعتی § قابلیت بالا در اسخگویی به نیازهای جدید توسعه صنعتی       برخی از موانع و چالش های اصلی توسعه صنایع کوچک:   § نداشتن قانون خاص حمایت از صنایع کوچک ( عدم ثبات قوانین، ناهماهنگ و نا متقارن بودن قوانین و مقررات با ساختار صنایع کوچک در حوزه های مختلف نظیر گمرک، تامین اجتماعی، کار و …) § متفاوت بودن رویکرد و مدل های توسعه صنایع کوچ …

این محصول “پاورپوینت درباره مدل توسعه خوشه ها و اهمیت آن برای توسعه کسب و کارهای کوچک و متوسط  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

کسب و کار کوچک,کسب و کار متوسط,صنایع کوچک,مدل کسب و کار

مطلب پیشنهادی

کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی

دانلود رایگان کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآفرینی تولیدی پوشاک مقطع کارشناسی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *