خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره ضرورت استفاده از نمکهای تصفیه شده یددار
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره ضرورت استفاده از نمکهای تصفیه شده یددار

دانلود رایگان پاورپوینت درباره ضرورت استفاده از نمکهای تصفیه شده یددار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره ضرورت استفاده از نمکهای تصفیه شده یددار “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 24 اسلاید               پیرامون نمک طعام :  – یک ماده شیمیایی به صورت بلورهای سفید مکعبی شکل با دانه های ریز یا پودر شور مزه بدون پ وست – از فرمول Nacl تبعیت می کند -این ماده شیمیایی جای خاصی در سفره روزانه ما دارد و در قرآن با نام شوری هم آمده است. در احادیث هم توصیه شده در شروع هر وعده غذائی بهتر است که اول مقدار کمی نمک بخوریم. کاربرد نمک در صنایع غذایی – نمک ، علاوه بر این که طعم خوبی به مواد غذایی می دهد از رشد میکروارگانیسم های نامطلوب در محصول جلوگیری می کند و بافتهای محصول را هم محفوظ نگه می دارد . -چربیها را در محصولاتی مثل سوسیس و کالباس پخش می کند . – در میوه ها و سبزی های کنسرو شده شرایط مناسبی را برای فعالیت میکروارگانیسم های مطلوب ایجاد می کند.         ناخالصیهای موجود در نمک        1- ناخالصیهای محلول و نامحلول    – سولفات کلسیم (گچ) و سولفات منیزیم که همرنگ نمک می ب …

این محصول “پاورپوینت درباره ضرورت استفاده از نمکهای تصفیه شده یددار  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

یددار,نمک یددار,ید,خواص ید,فشار خون و نمک

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *