خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره دیالیز و محلول های همو دیالی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره دیالیز و محلول های همو دیالی

دانلود رایگان پاورپوینت درباره دیالیز و محلول های همو دیالی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره دیالیز و محلول های همو دیالی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۱۵ اسلاید               محلول دیالیز هر بیمار در هر نوبت دیالیز خود حداقل به ۱۲۰تا ۱۸۰ لیتر آب نیاز دار د که این آب قبل از قرار گرفتن در کنار خون بیمار وعبور از صافی ، با یک بافر الکترولیتی که از نظر وجود املاح نزدیک به ترکیبات الکترولیتی خون باشد ترکیب گردد . برای این منظور از محلول ها و یا ترکیبات خشک کنستانتره به دو فرم ذیل استفاده میشود : ۱- بافر استات ۲-بافر بیکربنات سدیم   میزان پتاسیم مایع دیالیز   این میزان بین ۵/۴- ۲ میلی اکی والان در لیتر می باشد . در ایران مایع دیالیز اسیدی (دیالیز بیکربنات )حاوی ۲ میلی اکی و الان در لیتر پتاسیم می باشد .مایع دیالیز استات به دو صورت پتاسیم   I و II وجود دارد که حاوی یک میلی اکی و الان و دو میلی اکی و الان در لیتر پتاسیم است . با توجه به اینکه محلول با غلظت ۳ میلی اکی و الان در لیتر پتا سیم  در ایران موجود نیست می توان با اضافه کردن ۵/۱۷ سی سی پتاسیم به هر لیتر مایع دیالیز غلیظ یک میلی اکی و الا …

این محصول “پاورپوینت درباره دیالیز و محلول های همو دیالی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

همو دیالی,محلول های همودیالی,دیالیز,کلیه

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره واکسن BCG

دانلود رایگان تحقیق درباره واکسن BCG ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق درباره واکسن BCG "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *