خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت درباره دستگاه پاتیل گز سازی و سفیده زنی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره دستگاه پاتیل گز سازی و سفیده زنی

دانلود رایگان پاورپوینت درباره دستگاه پاتیل گز سازی و سفیده زنی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره دستگاه پاتیل گز سازی و سفیده زنی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید :۱۴ ®تمامی اجزای یک دستگاه پاتیل پخت گز بر روی یک اسکلت فلزی از جنس آهن که به شکل مکعب مستطیل جوشکاری شده قرار میگیرند. ®ابعاد این اسکلت برای یک پاتیل ۸۰ – 90 کیلویی با دو گریبکس متوالی عبارت است از : عرض ۹۰ ، طول ۲۲۰ و ارتفاع ۸۵ سانتی متر. ®پس از اتمام ساخت اسکلت و قبل از سوار کردن قطعات بر روی آن اسکلت رنگ آمیزی میشود تا در برابر رطوبت و سایر عوامل محیط تولید مقاوم تر گردد. پاتیل و اجزای آن ®پاتیل پخت گز در حال حاضر به وسیله جوشکاری آرگون ورق های استیل به ضخامت حدود ۳ تا ۴ میلی متر ساخته میشود. در حالی که سابقاً به وسیله ریخته گری و قالب ساخته میشدند. ®فاصله بین دو ورق در پاتیل های دو جداره حدود ۲٫۵ تا ۳ سانتی متر می باشد. ®ابعاد تقریبی یک پاتیل ۸۰کیلویی : ۷۰سانتی متر دهنه ، ۹۵ سانتی متر پشت به پشت لبه ، عمق تا روی میله ۴۵ سانتی متر. ®مکانیسم ایجاد حرارت در پاتیل های دو جداره به وسیله بخار است ، در هر پاتیل دو لوله ورودی بخار و دو ل …

این محصول “پاورپوینت درباره دستگاه پاتیل گز سازی و سفیده زنی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت درباره دستگاه پاتیل گز سازی , دستگاه پاتیل گز سازی

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درس ۹ علوم پنجم ( مبارزه پنهان )

دانلود رایگان پاورپوینت درس ۹ علوم پنجم ( مبارزه پنهان ) ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت درس ۹ علوم پنجم ( مبارزه پنهان ) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *