خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره دستگاه ایمنی بدن و ایمانولوژی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره دستگاه ایمنی بدن و ایمانولوژی

دانلود رایگان پاورپوینت درباره دستگاه ایمنی بدن و ایمانولوژی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره دستگاه ایمنی بدن و ایمانولوژی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 58 اسلاید               بخشی از اسلایدها : بدن انسان توانایی مقابله با تقریبا تمام ارگانیسم ها یا سمومی که به بافت ها و اعضا آسیب می رسانند را دارد و دارای یک سیستم پیچیده از مکانیسم های دفاعی است که به طور بالقوه آن را در برابر عوامل مضر خارجی محافظت می کند. این سیستم پیچیده از ملکول ها، سلول ها و بافت ها که به طور گسترده در سراسر بدن پراکنده شده است. سیستم ایمنی در یک توازن مو شکافانه بین تخریب سلول های خارجی و جلوگیری از خود تخریبی باقی می ماند. این عملکرد مناسب برای ادامه ی حیات اساسی و لازم است.       •خط اول دفاع بدن •شناسایی پاتوژن ها به صورت ذاتی و پاسخ به آن ها •بلند مدت و بسیار محافظ •یک دفاع سریع که در همه ی رده های گیاهان و حیوانات وجود دارد •سیستم ایمنی غالب در گیاهان، قارچ ها، حشرات و ارگانیسم های چند سلولی ابتدائی          Specific Immunity          &n …

این محصول “پاورپوینت درباره دستگاه ایمنی بدن و ایمانولوژی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ایمانولوژی,ایمانولوژی چیست,ایمنی بدن,عصب بدن,دستگاه ایمنی بدن

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت درباره شگفتی های پزشکی در قرآن کریم و بیان معصومین(ع)

دانلود رایگان پاورپوینت درباره شگفتی های پزشکی در قرآن کریم و بیان معصومین(ع) ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت درباره شگفتی های پزشکی در قرآن کریم و بیان معصومین(ع) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *