خانه / علوم انسانی / پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار

دانلود رایگان پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 33 اسلاید               غزال و پلنگ : هر روز صبح غزال آفریقایی از خواب بر می خیزد و با خود می گوید که امروز باید سریع تر از سریع ترین پلنگ ها بدوم و گرنه فردا اینجا نخواهم بود … هر روز صبح پلنگ آفریقایی از خواب بر می خیزد و با خود می گوید که امروز باید سریع تر از کند ترین غزال ها بدوم و گرنه از گرسنگی خواهم مرد …   4 نیروی تاثیر گذار در چشم انداز اقتصادی جهان امروز جک ولش: دگرگونی ها را بپذیریم یا بمیریم. (Texas Instruments)   توان دگرگونی پذیری •مزیت رقابتی و نقطه قوت •نیاز به توان خود یادگیری •طراحی نظام مدیریت دانش: کمک به سازمان در یادگیری و پذیرش روند دگرگونی های موثر بر مشتریان, رقیبان, پخش کنندگان و تامین کنندگان …

این محصول “پاورپوینت درباره تشکیل کسب و کارهای سودآور در رده جهانی بر پایه مدیریت بازار  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مدیریت بازار,بازار,مدیریت کسب و کار,رده جهانی,سودآور

مطلب پیشنهادی

درس پژوهی بخوانیم پنجم ابتدایی روزی که باران میبارید

دانلود رایگان درس پژوهی بخوانیم پنجم ابتدایی روزی که باران میبارید ، مقاله ، تحقیق این محصول" درس پژوهی بخوانیم پنجم ابتدایی روزی که باران میبارید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *