خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره تاثیر عوامل معنوی بر کاهش بیماریهای قلبی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره تاثیر عوامل معنوی بر کاهش بیماریهای قلبی

دانلود رایگان پاورپوینت درباره تاثیر عوامل معنوی بر کاهش بیماریهای قلبی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره تاثیر عوامل معنوی بر کاهش بیماریهای قلبی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 42 اسلاید               بخشی از اسلایدها : •دعا در بهبود بیمار ان نقش اساسی و تعیین کننده ای دارد . •بسیاری از مردم اثرات دعا را در شفای بیماری های غیر قابل درمان تجربه کرده اند. •می توان از دعا به عنوان عامل معنوی در کنار عوامل مادی یاد کرد . •همواره  انسان ها از دعا برای تسکین آلام خود بهره می جستند.       تاثیر دعا بر بیماری‌ها   •دعا توانایی اقرار به این مطلب است که ما از همه چیز آگاه نیستیم یا چیزی یا کسی بزرگ‌تر و حکیم‌تر از ما وجود دارد که زندگی ما به دست اوست. دعا فرآیند پاکیزگی فکر، احساس، انگیزه‌ها و خواسته‌ها و به طور کلی خالص کردن تمام وجود است که قلب را نیز در بر می‌گیرد. کسانی که این موهبت را تجربه کرده‌اند از آرامش عمیقی که پس از دعا به آنها دست می‌دهد کاملا آگاهند. دعا انسان را از تمام مسائل دنیوی ومادی و مشکلات و وابستگی‌های آن رها و به این طریق مشکلا …

این محصول “پاورپوینت درباره تاثیر عوامل معنوی بر کاهش بیماریهای قلبی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بیماریهای قبلی,عوامل معنوی,تاثیر نماز بر بیماری قلبی

مطلب پیشنهادی

تحقیق درباره گیاهان دارویی و کشت آنها

دانلود رایگان تحقیق درباره گیاهان دارویی و کشت آنها ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق درباره گیاهان دارویی و کشت آنها "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *