خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره بیماریهای مزمن انسدادی ریه COPD
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره بیماریهای مزمن انسدادی ریه COPD

دانلود رایگان پاورپوینت درباره بیماریهای مزمن انسدادی ریه COPD ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره بیماریهای مزمن انسدادی ریه COPD “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 38 اسلاید             تعریف :   بیماریهای مزمن انسدادی ریه  گروهی از بیماریها هستند که در آن جریان هوا محدود شده و غالبا غیر قابل برگشت هستند غالبا برونشیت مزمن و آمفیزم در این زیر گروه قرار می گیرند.  چهارمین علت مرگ و میر و دوازدهمین علت ناتوانی است .   در همه گروههای سنی و در هر دو جنس دیده می شود نسبت آن در خانمها به آقایان ۱ به ۴ است.                                      یک واکنش التهابی در پاسخ به استنشاق ذرات و گازها منجر به محدودیت جریان هوا  می شود. این فرآیند التهابی باعث درگیری راههای هوایی و پارانشیم ریه شده که منجر به      هایپرتروفی غدد موکوزال و تخریب دیواره آلوئولی و از دست دادن خاصیت الاستیکی   می شود.   …

این محصول “پاورپوینت درباره بیماریهای مزمن انسدادی ریه COPD  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

بیماری مزمن,بیماری ریه,ریه,بیماری انسدادی ریه

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت مهارت برقراری ارتباط – ۶۷ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت مهارت برقراری ارتباط - ۶۷ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت مهارت برقراری ارتباط - ۶۷ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *