خانه / علوم انسانی / پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار

دانلود رایگان پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۲۴ اسلاید              مدیریت کسب و کار ۱-کسب و کار ۲- ویژگی های کسب وکار ۳- اهداف کسب و کار ۴- دلایل شکست یک کسب وکار ۵- مدیریت کسب و کار ۶- برنامه کسب وکار ۷- اهداف برنامه کسب وکار ۸- اجزای برنامه کسب وکار ۹- انواع کسب وکار ۱۰- کسب و کار از نظر اسلام   1- کسب و کار تعاریف متفاوتی در خصوص کسب و کار توسط دانشمندان ارائه شده است. در واژه نامه اکسفورد کسب وکار به معنی خرید و فروش و تجارت آمده است و در واژه نامه لانگمن کسب و کار به فعالیت پول درآوردن و تجارتی که از آن پول حاصل می شود گفته می شود. نظریه در مورد معنای کسب و کار متفاوت است. بنابراین با توجه به تعاریف مختلفی که از کسب و کار ارائه شده می توان دریافت که کسب و کار با خرید و فروش کالاها، تولید کالاها یا عرضه ی خدمات، به منظور به دست آوردن سود، سروکار دارد . …

این محصول “پاورپوینت درباره انواع کسب و کار و مدیریت کسب و کار  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

کسب و کار,کسب و کار اینترنتی,کسب و کار الکترونیکی

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت گزارشگری مالی میان دوره ای – ۲۵ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت گزارشگری مالی میان دوره ای - ۲۵ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت گزارشگری مالی میان دوره ای - ۲۵ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *