خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت درباره آشنایی کامل فرآیند انتقال ژن یا Agroinoculation
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت درباره آشنایی کامل فرآیند انتقال ژن یا Agroinoculation

دانلود رایگان پاورپوینت درباره آشنایی کامل فرآیند انتقال ژن یا Agroinoculation ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت درباره آشنایی کامل فرآیند انتقال ژن یا Agroinoculation “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 25 اسلاید             انتقال ژن فرآیندی است که طی آن، قطعه مشخصی از DNA به درون سلولها وارد میشود.   ¡به انتقال هدایت شده ژن از یک موجود زنده به موجود زنده دیگر و تلفیق و بیان پایدار آن ژن در ژنوم موجود پذیرنده، انتقال ژنتیکی ( تراژنی) گفته می شود. ¡ژن منتقل شده تراژن(Transgene)  نامیده می شود. ¡سیستم اگروباکتریوم اولین سیستم تراریختی موفق در گیاهان می باشد (۱۹۸۳) ¡غلبه بر دستکاری ژن های گیاهی با شناخت خصوصیات و بهره برداری از پلازمیدهای Ti و Ri محقق گردید   ¡این پلازمید ها امکان انتقال طبیعی ژن، بیان ژن و سیستم های گزینش را فراهم می کنند.     دلایل عدم استفاده مستقیم از پلازمید Ti   ¡تولید هورمون های گیاهی توسط سلول های ترنسفورم شده در محیط کشت، که از باززایی آنها به گیاهان بالغ جلوگیری می کند. ¡تولید اپین با استفاده از منابع گیاهی در صورت حذف نشدن ژن تولید اپین ¡اندازه بزرگ پلازمید Ti &iex …

این محصول “پاورپوینت درباره آشنایی کامل فرآیند انتقال ژن یا Agroinoculation  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ژن,انتقال ژن ,فرآیند انتقال ژن

مطلب پیشنهادی

پاورپوینت جامع و کامل درباره بایوسکوریتی و ساختار آن

دانلود رایگان پاورپوینت جامع و کامل درباره بایوسکوریتی و ساختار آن ، مقاله ، تحقیق این محصول" پاورپوینت جامع و کامل درباره بایوسکوریتی و ساختار آن "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *