خانه / عمومی و آزاد / پاورپوینت جذاب آموزش ارزشیابی کیفی-توصیفی برای تدریس در کارگاه های آموزشی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت جذاب آموزش ارزشیابی کیفی-توصیفی برای تدریس در کارگاه های آموزشی

دانلود رایگان پاورپوینت جذاب آموزش ارزشیابی کیفی-توصیفی برای تدریس در کارگاه های آموزشی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت جذاب آموزش ارزشیابی کیفی-توصیفی برای تدریس در کارگاه های آموزشی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


دانلود پاورپوینت زیبای ارزشیابی کیفی-توصیفی مخصوص مدرسی مناطق در سال ۹۵-۹۴ مناسب برای ۹۶-۹۵ با آخرین ویرایشات . برابر آنچه دکتر قره داغی،محمد حسنی و دیگران تدریس نمودند و مرحله به مرحله همانطور که در تصویر آن می بینید و براساس گام های ارزشیابی کیفی-توصیفی زمان بندی شده و تدریس نمایید. همانطور که در تصویر مشاهده میفرمایید همه ی آنچه که باید تدریس کنید در این پاورپوینت به صورت اسلایدهای نمایشی و همه ی ابزارهای توصیفی آورده شده از جمله: ۱- سنجش و اندازه گیره و ارزشیابی  2- نظریه های یادگیری ۳- ارزشیابی کیفی – توصیفی ۴- آیین نامه ارزشیابی کیفی-توصیفی ۵- دفتر فرآیندهای کلاسی ۶- آزمون های مداد کاغذی ۷- سنجش مشاهده ای ۸- خودسنجی و همسال سنجی ۹- تکالیف یادگیری ۱۰- آزمون عملکردی ۱۱- پوشه کار ۱۲- بازخورد از تدریس خود به صورت فعال لذت نمایید.همراه با راهنمای نحوه ی ارائه ی درس به مدرسین نمایی لذت بخش با تدریس ارزشیابی کیفی توصیفی …

این محصول “پاورپوینت جذاب آموزش ارزشیابی کیفی-توصیفی برای تدریس در کارگاه های آموزشی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ارزشیابی کیفی توصیفی,توصیفی,تدریس ارزشیابی کیفی توصیفی,مدرسین توصیفی,پاورپوینت ارزشیابی کیفی توصیفی,دانلود پاورپوینت توصیفی,آزمون عملکرد

مطلب پیشنهادی

ترافیک شهری- ۱۳ ص

دانلود رایگان ترافیک شهری- ۱۳ ص ، مقاله ، تحقیق این محصول" ترافیک شهری- ۱۳ ص "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *