خانه / علوم پایه / پاورپوینت جامع و کامل درباره فیزیک عمومی(جزوه درسی)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت جامع و کامل درباره فیزیک عمومی(جزوه درسی)

دانلود رایگان پاورپوینت جامع و کامل درباره فیزیک عمومی(جزوه درسی) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت جامع و کامل درباره فیزیک عمومی(جزوه درسی) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 145 اسلاید               بخشی از اسلایدها : فیزیک چیست؟ فیزیک, بنیادی ترین علم فیزیکی با اصول اساسی جهان سروکار دارد و پایه ای است که علوم فیزیکی دیگر مانند نجوم, شیمی, زمین شناسی بر آن بنا نهاده شده است. زیبایی فیزیک در سادگی نظریه های بنیادی آن و نیز تعداد کم اصول بنیادی, معادلات و فرضیه های  آن که نظر ما را درباره جهان اطراف گسترش می دهد قرار دارد. فیزیک با رفتار و اجزای سازنده ماده و برهم کنشهای آن در بنیادی ترین سطوح سروکار دارد و شامل دو شاخه فیزیک کلاسیک و فیزیک جدید می باشد. فیزیک کلاسیک   شامل سه شاخه عمده زیر است: ۱- مکانیک: که در آن حرکت اجسام مادی بررسی می شود . ۲- ترمودینامیک: که به مطالعه حرارت, دما و رفتار انبوهه های ذرات می پردازد. ۳- الکترومغناطیس: که به مطالعه نظریه های الکتریسیته, مغناطیس و امواج الکترومغناطیسی می پردازد. فیزیک جدید   که از اول قرن بیستم بوجود آمد و شامل مباحث زیر است: ۱- نسبیت – که رفتار ذراتی که با س …

این محصول “پاورپوینت جامع و کامل درباره فیزیک عمومی(جزوه درسی)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

فیزیک عمومی,جزوه درسی فیزیک,فیزیک اشیا

مطلب پیشنهادی

۵۰ مقاله ISI در مجلات معتبر در زمینه استخراج داروها توسط مایعات یونی

دانلود رایگان ۵۰ مقاله ISI در مجلات معتبر در زمینه استخراج داروها توسط مایعات یونی ، مقاله ، تحقیق این محصول" ۵۰ مقاله ISI در مجلات معتبر در زمینه استخراج داروها توسط مایعات یونی "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *