خانه / علوم انسانی / پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی

دانلود رایگان پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلاید  : 52 اسلاید             دلایل پذیرش حق مالکیت فکری ۱-منشور حقوق بشر ۲-قوانین موجود ۳-خرد وبناء عقلا(از دیدگاه فقهی)   مالکیت های ادبی و هنری  – مالکیت ادبی و هنری شاخه ای از مالکیت معنوی است که به موجب آن سلطه و اختیاری به لحاظ مادی و معنوی به اثری که خلق شده است بدست می ْآید. – این مالکیت در رابطه با خلاقیت های هنری و ادبی تصنیفات و تالیفات سبب ایجاد حق انحصاری تولید ، عرضه و بهره برداری می شود .   قوانین کپی رایت مشتمل بر سه بخش می باشد ۱-آثار نوشتاری: یعنی هر اثر ادبی از جمله ترجمه ، اقتباس  و شعرو سرود و تصنیف را بدون در نظر گرفتن محتوی و شکل آن در برمی گیرد. ۲-آثار تجسمی : شامل آثار هنری ، سفال گری ، نقاشی، صنایع گرافیک و آثاری از این قبیل است . ۳-آثار سمعی و بصری نظیر آثار رادیویی ،تلوزیونی و موسیقی می باشد …

این محصول “پاورپوینت جامع درباره حقوق مالکیت فکری و مصادیق آن با تاکید بر ثبت اختراع داخلی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

ثبت اختراع,مصادیق,مالکیت فکری

مطلب پیشنهادی

پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران

دانلود رایگان پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه بررسی وضعیت بانکهای خصوصی در ایران "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *