خانه / علوم پزشکی / پاورپوینت جامع درباره اصول انتقال صحیح بیمار در اورژانس
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت جامع درباره اصول انتقال صحیح بیمار در اورژانس

دانلود رایگان پاورپوینت جامع درباره اصول انتقال صحیح بیمار در اورژانس ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت جامع درباره اصول انتقال صحیح بیمار در اورژانس “را از ایران فایل دانلود نمایید.


فرمت فایل : power point  (لینک دانلود پایین صفحه) تعداد اسلایدها ۵۴ اسلاید               مقدمه :   بلند کردن و حرکت دادن بیماران تقریباً در همه مأموریت های اورژانس انجام می شود. یکی از وظایف یک تکنسین فوریت ها این است که بیماران را  به صورتی بی خطر و موثر بلند کرده و حرکت بدهد. او باید این کار را بدون تشدید وضعیت کنونی بیمار یا ایجاد آسیب بیشتر انجام بدهد. او همچنین باید آگاهی کاملی از روشهای بلند کردن و حرکت دادن بیماران بدون ایجاد آسیبی در خودتان داشته باشد . دقت، برنامه ریزی و دانستن روش کار درست در زمان بلند کردن یا حرکت دادن بیماران خیلی مهم است .       معرفی یک مورد   دو آمبولانس جهت حادثه ای که بیمار با آسیب پشت در آن وجود دارند فرستاده می شوند. شما در یکی از این آمبولانسها هستید. اسم محل مأموریت برای شما آشناست، چون بیست دقیقه پیش هم یک آمبولانس جهت رسیدگی به یک فرد مبتلا به درد سینه اعزام شده بود . نیاز به سه آمبولانس و نوع مأموریت جهت یک محل یکسان شما را گیج می کند. ولی وقتی به محل می رسید متو …

این محصول “پاورپوینت جامع درباره اصول انتقال صحیح بیمار در اورژانس  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

محافظت از بیمار,بیمار,اورژانس,انتقال صحیح بیمار

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت غذای سالم و ناسلام "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *