خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت آنتن بی تی اس(BTS)
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت آنتن بی تی اس(BTS)

دانلود رایگان پاورپوینت آنتن بی تی اس(BTS) ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت آنتن بی تی اس(BTS) “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد اسلاید:۴۲ با توجه به اینکه موضوع پروژه ، آنتن های BTSمی باشد ، لازم است که جای آن را در سیسستم های مخابراتی دانسته و همچنین با مراحل قبل از آن آشنا باشید . ) به همین جهت معرفی سیستم موبایل GSM که آنتن BTS هم جزیی از این سیستم می باشد رالازم می دانم . لازم به ذکر است که باید بدانید ، آنتن BTS یکی از انواع آنتن های مخابراتی است که امروزه اگر در یک ناحیه ی جغرافیایی نصب نشده و یا دچار مشکل گردیده باشد ، ارتباط برقرار کردن از طریق تلفن همراه ، ممکن نمی باشد .امروزه میلیو نها نفر در سراسر جهان از تلفن های سلولی (همراه) استفاده می کنند . در واقع تلفن های همراه ، نوع پیشرفته ی رادیو تلفن های دهه ۱۸۸۰ هستند که در آن زمان روی خودروهانصب و استفاده می شد . این سامانه دارای یک یا چند دکل آنتن مرکزی برای هر شهر بود و هردکل می توانست تا ۲۵ کانال ارتباطی را تا شعاع ۴۰ الی ۵۰ مایل پوشش دهد . اما به علت محدودیت کانال های ارتباطی، امکان مشترک شدن برای همه وجود نداشت.تلفن همراه ، سامانه ای سلولی است ، زیرا …

این محصول “پاورپوینت آنتن بی تی اس(BTS)  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت آنتن بی تی اس(BTS),پاورپوینت آنتن بی تی اس

مطلب پیشنهادی

کارآموزی و پروژه-مراحل و نحوه اجرای سازه های بتنی و محاسبات آن-در قالبdocx – در ۷۰ صفحه

دانلود رایگان کارآموزی و پروژه-مراحل و نحوه اجرای سازه های بتنی و محاسبات آن-در قالبdocx - در ۷۰ صفحه ، مقاله ، تحقیق این محصول" کارآموزی و پروژه-مراحل و نحوه اجرای سازه های بتنی و محاسبات آن-در قالبdocx - در ۷۰ صفحه "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *