خانه / فنی و مهندسی / پاورپوینت آشنایی با اجزاء خودرو
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپوینت آشنایی با اجزاء خودرو

دانلود رایگان پاورپوینت آشنایی با اجزاء خودرو ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپوینت آشنایی با اجزاء خودرو “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب*  فرمت فایل:powerpoint (قابل ویرایش و آماده پرینت)  تعداد اسلاید :۲۳ یکی از اساسی‌ترین قسمت‌های فنی خودرو، کلاج است. کلاج وسیله‌ای است برای انتقال حرکت چرخشی از یک شفت به شفت دیگر. در واقع می‌توان گفت که کلاج یک وسیله‌ قطع‌کننده و یا وصل‌کننده است که در سیستم‌های انتقال نیرو به‌کار می‌رود. اگر در هر سیستمی نیاز به انتقال نیرو از قسمتی به قسمت دیگر باشد ساده‌ترین راه برای حل آن مشکل می‌تواند استفاده از یک کلاج باشد. به هر حال این وسیله در عین سادگی ساختار و کارایی‌اش از ارکان بسیار مهم در به حرکت‌ درآوردن خودرو است. کلاج یک اتصال اصطکاکی میان موتور خودرو و جعبه دنده است و از آنجا به چرخ‌ها انتقال پیدا می‌کند. گاهی اوقات نیز برحسب موقعیت جاده‌ها و تغییر سرعت نیاز به وسیله قطع‌کننده احساس می‌شود که نیروهای میان موتور، جعبه‌دنده و چرخ‌ها را برای لحظاتی قطع کند تا تغییرات لازم در سرعت خودرو صورت گیرد و به هر حال وجود وسیله‌ای به نام کل …

این محصول “پاورپوینت آشنایی با اجزاء خودرو  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپوینت آشنایی با اجزا خودرو,آشنایی با اجزا خودرو

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق سیستم سوخت

دانلود رایگان دانلود تحقیق سیستم سوخت ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق سیستم سوخت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *