خانه / علوم انسانی / پاورپونت آسیب های ورزشی ایمنی و بهداشت
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپونت آسیب های ورزشی ایمنی و بهداشت

دانلود رایگان پاورپونت آسیب های ورزشی ایمنی و بهداشت ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپونت آسیب های ورزشی ایمنی و بهداشت “را از ایران فایل دانلود نمایید.


پارو ۲۵ اسلایدی رشته تربیت بدنی   علل اصلی ایجاد صدمات ورزشی چیست؟ عدم آمادگی بدنی،گرم نکردن بدن پیش از شروع فعالیت ورزشی،استفاده از تکنیک های نادرست و نیز ماهیت خود رشته ورزشی از جمله دلایل ایجاد آسیب های ورزشی هستند. اقدامات درمانی اولیه بعد از آسیب های ورزشی بعد از اینکه یک آسیب حادث می شود ناحیه آسیب دیده پرخون شده و ملتهب می شود . پدیده التیام با جایگزینی بافت آسیب دیده توسط کلاژن شروع شده که بعنوان اسکار ( اثر زخم ) نامیده می شود . که سخت و سفت است و قبل از شروع مجدد ورزش باید اصلاح شود و با دقت درمان شود . در مراحل اولیه اسیب های ورزشی روش  (استراحت-یخ-فشار-بالا بردن عضو صدمه دیده) توصیه می گردد.  لطفاً به موارد زیر توجه فرمائید : ۱- فوراً باید خونریزی را کاهش داد . در ۴۸ تا ۷۲ ساعت اول بعد از آسیب یک پاکت یخ باید بکار برده شود بدین صورت که هر ۲ ساعت یکبار بمدت ۱۰ تا ۱۲ دقیقه از آن استفاده شود . ۲- به منظور کاهش خونریزی از منطقه آسیب دیده باید منطقه آسیب دیده را بالا برد و با استفاده از یک باند دور تا دور منطقه را محکم بست و با فشار از خونریزی بیشتر جلوگیری …

این محصول “پاورپونت آسیب های ورزشی ایمنی و بهداشت  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

پاورپونت آسیب های ورزشی ایمنی و بهداشت ,پاورپونت آسیب های ورزشی ایمنی ,آسیب های ورزشی ایمنی و بهداشت ,

مطلب پیشنهادی

تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در

دانلود رایگان تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در ، مقاله ، تحقیق این محصول" تحقیق در مورد تاثیر قرعه کشی درافزایش سپرده گذاری در "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *