خانه / علوم انسانی / پاورپونت آسیب های دو میدانی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

پاورپونت آسیب های دو میدانی

دانلود رایگان پاورپونت آسیب های دو میدانی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ پاورپونت آسیب های دو میدانی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


پاور ۲۷ اسلایدی رشته تربیت بدنی    آسیب های دو میدانی  حرکت آزاد انگشتان پا در جهات مختلف (رو بجلو ،رو به خارج و رو به بالا )شرط لازم برای کندن  پا از زمین می باشد. شست پا در این رابطه بسیار مهم است .  کج شدن شست پا (با اعمال نیرو بر آن ) وکاهش ظرفیت تحمل آن به تنهایی می تواند باعث   بروز اختلال شود . متعاقب   این   اختلال  ، افزایش فشار قابل ملاحضه ای بر روی انگشتان دوم و سوم ایجاد می شود که البته تحمل آن   را ندارد .   بنا براین  با حضور فضای   ایجاد شده  در ناحیه پا ، جابجائی در این ناحیه پنجه براحتی صورت گرفته و متعاقب آن نیز احتمال ایجاد ناهنجاریهای اسپلی فوت (نوعی پای پت و پهن – بخصوص در تماس با زمین – است) ، شست کج و همچنین تغییر شکل ناخنهای   پا افزایش می یابد . غالبا دلیل این تغییرات عبارت است از استفاده از قالبهای خیلی کوچک در تولید کفش ها و همچنین استفاده از نوعی  تحت  کفش داخ ل ی است که قسمت قدامی آن خیلی گرد می باشد.   صدمات ورزش دو و میدانی صدم …

این محصول “پاورپونت آسیب های دو میدانی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آسیب های دو میدانی , پاورپونت آسیب های دو میدانی , آسیب های رشته دو میدانی , آسیب های ورزش دو میدانی , دو میدانی ,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *