خانه / طراحی وب و برنامه نویسی وب / مهارت های هفت گانه ICDL
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مهارت های هفت گانه ICDL

دانلود رایگان مهارت های هفت گانه ICDL ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مهارت های هفت گانه ICDL “را از ایران فایل دانلود نمایید.


آی سی دی ال به انگلیسی(european computer driving licence) گواهینامه ای بین المللی کاربری رایانه است که توسط ینیاد ای سی دی ال ارائه شده و دریافت آن به معنی رسیدن به درجه ای از مهارت کار با رایانه است که فرد توانایی های اصلی و مهارت های مقدماتی کار با رایانه را دارد. ای سی دی ال دارای دو سطح است  و مدرک آن در سراسر جهان اعتبار دارد. مهارت های هفت گانه ICDL شامل موارد زیر می شود: ۱- آشنایی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات (IT) 2- آشنایی با شیوه استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایلها(Windows) 3- شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز(Word) 4- شیوه کار با صفحه گسترده (Excell) 5- شیوه کار با پایگاه داده (Access) 6- شیوه کار با نرم افزار ارائه مطالب (Powerpoint) 7- اطلاعات و ارتباطات (Internet) این محصول شامل ۷ فایل pdf می باشد : ۱- آشنایی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات – 51 صفحه       نام فایل:ICDL1 2- آشنایی با شیوه استفاده از کامپیوتر و مدیریت فایلها – ۴۱ صفحه       نام فایل:ICDL2 3- شیوه به کارگیری نرم افزار و …

این محصول “مهارت های هفت گانه ICDL  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مهارت های هفت گانه ICDL ,

مطلب پیشنهادی

فیلم آموزشی ASP.NETMVC قسمت هفتم

دانلود رایگان فیلم آموزشی ASP.NETMVC قسمت هفتم ، مقاله ، تحقیق این محصول" فیلم آموزشی ASP.NETMVC قسمت هفتم "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *