خانه / فنی و مهندسی / مقایسه عملکرد روش های هوشمند ANFIS و GEP در تخمین عمق آبشستگی پایه های پل
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقایسه عملکرد روش های هوشمند ANFIS و GEP در تخمین عمق آبشستگی پایه های پل

دانلود رایگان مقایسه عملکرد روش های هوشمند ANFIS و GEP در تخمین عمق آبشستگی پایه های پل ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقایسه عملکرد روش های هوشمند ANFIS و GEP در تخمین عمق آبشستگی پایه های پل “را از ایران فایل دانلود نمایید.


• مقاله با عنوان: مقایسه عملکرد روش های هوشمند ANFIS و GEP در تخمین عمق آبشستگی پایه های پل   • نویسندگان: کیومرث روشنگر ، شبنم میرحیدریان   • محل انتشار: دهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران – دانشگاه تبریز – ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت ۹۴   • فرمت فایل: PDF و شامل ۷ صفحه می باشد.       چکیــــده: امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، استفاده از سیستم ها و نرم افزارهای کامپیوتری در محاسبات مسائل پیچیده گسترش بسیاری یافته است. یکی از این مسائل که همه ساله خسارات مالی و جانی بسیاری را به همراه دارد، تخریب پل ها بدلیل آبشستگی پایه های آن در اثر جریان آب می باشد. در این تحقیق، کارایی و عملکرد دو روش نرم افزاری هوشمند شبکه فازی-عصبی (ANFIS) و برنامه ریزی بیان ژن (GEP) برای تخمین میزان آبشستگی پایه های پل با استفاده از داده های میدانی مورد مقایسه قرار گرفته است. همچنین در این تحقیق از دو سری داده ی آزمایشگاهی و میدانی برای بستر با خاک غیرچسبنده استفاده شده است. مقایسه نتایج نشان داد که بدست آمدن ضریب همبستگی ۰٫۹۲۱۱ و ۰٫۷۱۰۸ به ترتیب برای داده های آز …

این محصول “مقایسه عملکرد روش های هوشمند ANFIS و GEP در تخمین عمق آبشستگی پایه های پل  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

آبشستگی موضعی , شبکه فازی عصبی , برنامه ریزی بیان ژن , پایه پل , روش های هوشمند , دانلود مقالات کنفرانس ها , دهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران

مطلب پیشنهادی

پروژه کافی نت

دانلود رایگان پروژه کافی نت ، مقاله ، تحقیق این محصول" پروژه کافی نت "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *