خانه / علوم انسانی / مقاله ضوابط نگارش چک، سفته و اوراق بهادار – حقوق – word
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله ضوابط نگارش چک، سفته و اوراق بهادار – حقوق – word

دانلود رایگان مقاله ضوابط نگارش چک، سفته و اوراق بهادار – حقوق – word ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله ضوابط نگارش چک، سفته و اوراق بهادار – حقوق – word “را از ایران فایل دانلود نمایید.


مقاله اصول نگارش چک، سفته و اوراق بهادار برای رشته حقوق با فرمت word شامل ۳۲ صفحه   شخصی که چک را صادر میکند بایستی در تاریخی که در چک ذکر میکند به همان اندازه در بانک وجه نقد یا اعتبار داشته باشد . – صادر کننده در زمان مندرج چک نباید ،تمام یا قسمتی از وجه را ازبانک خارج نماید یا دستور پرداخت نکردن چک را صادر کند . – در صورت عدم مطابقت امضاء ،قلم خوردگی و مسائلی از این قبیل ،بانک از پرداخت پول خوداری می کند . در این جا یک سوال مطرح میشود و آن اینکه اگر صادر کننده بعد از صدور متوجه شود که چک از طریق کلاهبرداری یا سرقت از او گرفته شده یا آن را گم کرده چگونه می تواند از حقوق خود دفاع کند . ج – صادر کننده می تواند دستور عدم پرداخت وجه را به بانک بدهد و بایستی به صورت کتبی علت دستور عدم پرداخت را بیان کند . موادری که میتوان دستور عدم پرداخت را صادر نمود عبارتند از : ۱-اعلام مفقودی ۲-سرقت ۳-جعل ۴-کلاهبرداری ۵-خیانت در امانت ۶-یا بد ست آوردن از راههای دیگر مجرمانه به عنوان مثال اگر شخصی به آقای x چکی را بدهد و در مقابل قرار باشد که آقای x کاری را …

این محصول “مقاله ضوابط نگارش چک، سفته و اوراق بهادار – حقوق – word  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

دانلود, مقاله, تحقیق, چک, سفته, اصول, قانون, صدور, حقوق, حقوقی, ظهرنویسی, پشت, نویسی, ظهر, word

مطلب پیشنهادی

دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“

دانلود رایگان دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود مقاله نقد و بررسی کتاب ”تحولات روابط بین‌الملل؛ از کنگره وین تا امروز“ "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *