خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد برداشت های جدید از نظریه سی. پی. اچ.
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد برداشت های جدید از نظریه سی. پی. اچ.

دانلود رایگان مقاله در مورد برداشت های جدید از نظریه سی. پی. اچ. ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد برداشت های جدید از نظریه سی. پی. اچ. “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۵۳   بخشی از فهرست مطالب مقدمه:   تحول زمانی یک سیستم   تحول زمانی یک سیستم اسپینی در میدان مغناطیسی   رابطه ی اتساع زمان در نسبیت     توصیف رابطه اتساع زمان از دیدگاه TRS   سیاهچاله ها وشتاب جهان  در TRS   حالت دوم : زمان در ب کندتر از الف است    حالت اول :  زمان در ب تندتر از الف است   انبساط یا انقباض؟   ذکر چند نکته در این باب مهم است :   نگاهی جدید به تابش زمینه ی کیهانی   مقدمه   هنگامیکه نسبیت عام مطرح شد، در مدتی کمتر از یکسال شوارتسشیلد سیاه چاله را در بر اساس برداشت های خود از نسبیت عام فرمولبندی و مطرح کرد. انیشتین بلافاصله با چنین برداشتی از نسبیت عام مخالف کرد. اما از دهه ی ۱۹۶۰ به بعد سیاه چاله مورد توجه جدی قرار گرفت و امروزه یکی از زمینه های فکری و تحقیقاتی فیزیکدانان را تشکیل می دهد. نمونه ی مشابه آن را می توان در توجیه پدیده ی فتوالکتریک با استفاده …

این محصول “مقاله در مورد برداشت های جدید از نظریه سی. پی. اچ.  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد برداشت های جدید از نظریه سی, پی, اچ, ,دانلودمقاله در مورد برداشت های جدید از نظریه سی, پی, اچ, , برداشت های جدید از نظریه سی, پی, اچ,

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری

دانلود رایگان دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق و مقاله ریخته گری "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *