خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد ایران وانقلاب دیجیتال
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد ایران وانقلاب دیجیتال

دانلود رایگان مقاله در مورد ایران وانقلاب دیجیتال ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد ایران وانقلاب دیجیتال “را از ایران فایل دانلود نمایید.


  لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب *   فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )     تعداد صفحه۲۰     ایران، جامعه   ای است پیچیده و با سابقه تاریخی و فرهنگی دیرینه که بیش از هر. در سه دهه آخر قرن بیستم این کشور رفت و برگشت   های متعددی را در فرایند گذر از سنت به مدرنیسم تجربه کرده و به ویژه طی دو دهه بعد از انقلاب، با حاکمیت حکومت دینی، هر چند تکلیف خود را در بسیاری از مباحث بنیادین معاصر از جمله دموکراسی، آزادی، رابطه تجاری و سیاسی با جهان و توسعه اقتصادی و امثال آن تا حدی روشن ساخته ولی برای مثال، هنوز در زمینه مباحث کلیدی چون مبانی ارزشی برنامه   ریزی توسعه دچار چالش است. برای مثال، هنوز نمی   داند با ماهواره و یا اینترنت چه بکند . از بعد رتبه   بندی جهانی، متأسفانه ایران به دلیل درگیر بودن در بحث مبانی و مفاهیم و کشمکش   های سیاسی حاصل از آن و درگیر بودن برخی مسئولان و مدیران عالی در بازی   های قدرت به رغم وجود امکانات پیشرفت (منابع سرشار انرژی و مواد خام، نیروی انسانی توسعه خواه و تحول جو و…) …

این محصول “مقاله در مورد ایران وانقلاب دیجیتال  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد ایران وانقلاب دیجیتال,دانلودمقاله در مورد ایران وانقلاب دیجیتال, ایران وانقلاب دیجیتال

مطلب پیشنهادی

دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک

دانلود رایگان دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود تحقیق کامل درمورد سفال و سرامیک "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *