خانه / علوم انسانی / مقاله در مورد انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن

دانلود رایگان مقاله در مورد انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۱۶   بخشی از فهرست مطالب مقدمه   صدور انقلاب   نتیجه گیری       بازتاب انقلاب اسلامی بر شیعیان   انقلاب ایران که گاه از آن به عنوان آخرین انقلاب قرن بیستم و گاه حتی واپسین انقلاب به مفهوم مصطلح و کلاسیک آن یاد می شود، بی گمان رویدادی شگرف و واقعه ای تاریخی، بلکه تاریخ ساز در سلسله رخدادها و تحولات سیاسی و اجتماعی عصر مامحسوب می شود. رویدادی که نه تنها در ایران به سرنگونی نظام سلطنتی چند هزار ساله انجامید و سرمنشأ تاریخ و تحولاتی تازه شد، بلکه در خارج از کشور نیز بازتابها و آثار متعددی را موجب شد. در نیمه دوم قرن بیستم، کمتر رویدادی همچون انقلاب ۱۹۷۹ ایران، ناآرامی برانگیخته است.   ایران از زمان این انقاب تحولات بسیاری به خود دیده است:   تثبیت جمهوری اسلامی با غلبه روحانیون، حذف گروههای مخالف، نهادینه شدن سیاسی و اجتماعی انقلاب و جنگی هشت ساله با عراق همراه با پیامدهای مخرب اقتصادی وتلفات انسانی.   میزان اثرگذاری انقلاب ایرا …

این محصول “مقاله در مورد انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن,دانلودمقاله در مورد انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن,انقلاب ایران و بازتاب جهانی آن

مطلب پیشنهادی

دانلود پاورپوینت واجبات نماز – ۱۳ اسلاید

دانلود رایگان دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید ، مقاله ، تحقیق این محصول" دانلود پاورپوینت واجبات نماز - ۱۳ اسلاید "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *