خانه / فنی و مهندسی / مقاله در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته مایعات مختلف در دمای معمولی
به علت تغییر حداقل مبلغ قابل پرداخت ، بانک ملی از تاریخ  1395/08/25 اجازه پرداخت اینترنتی زیر مبلغ 5000 تومان را به دارندگان کارت بانک ملی در اینترنت نمی دهد  اگر محصولی را بخواهد خرید کند که مبلغ آن کمتر از 5000 تومان است پرداخت توسط بانک ملی انجام نمی شود.  باید از سایر کارت های بانکی استفاده کنید.

مقاله در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته مایعات مختلف در دمای معمولی

دانلود رایگان مقاله در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته مایعات مختلف در دمای معمولی ، مقاله ، تحقیق 

این محصول با ارزش “ مقاله در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته مایعات مختلف در دمای معمولی “را از ایران فایل دانلود نمایید.


لینک پرداخت و دانلود *پایین مطلب * فرمت فایل :Word ( قابل ویرایش و آماده پرینت )   تعداد صفحه۶   چکیده (Abstract) : آزمایشی برای تعیین ویسکوزیته مایعات مختلف گلیسیرین- پارافین و روغن موتور در دمای معمولی انجام شد و نتایج آن تحلیل گردید. این روش موسوم به روش اِستوکس می باشد. مقدّمه  (Introduction) :  سیّال را مادّه ای تعریف کردیم که تنش برشی را تحمل نمی کند و دیدیم که اگر صفحه ای را روی سیال قرار دهیم و تنش برشی  را برآن اعمال کنیم صفحه با سرعت  حرکت خواهد کرد و یک چنین توزیع سرعتی را در سیال خواهیم داشت.   اگر سیّال نیوتنی باشد رابطه  میان نرخ تغییرات سرعت و تنش برشی برقرار است،که این تناسب با ضریب ثابت  (ضریب ویسکوزیته ی دینامیکی) به تساوی تبدیل می شود:   و با توجه به اینکه  در دیواره  است بیشترین تنش برشی نیز در آنجا خواهد بود .  یکی از مشخصات سیّال می باشد که تابعی از فشار و دما می باشد امّا اگر سیال مایع باشد فشار تأثیر زیادی نخواهد داشت و می توان گفت که  در مایع فقط تابع دما می باشد. امّ …

این محصول “مقاله در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته مایعات مختلف در دمای معمولی  “توسط پورتال ایران فایل جمع آوری و برای فروش قرار داده شده است.

منبع:ایران فایل

مقاله در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته مایعات مختلف در دمای معمولی,دانلودمقاله در مورد اندازه گیری ضریب ویسکوزیته مایعات مختلف در دمای مع

مطلب پیشنهادی

فضاهای عمومی محله وارتقاء فعالیت فیزیکی( پیاده روی سلامت-محور در فضاهای مسکونی )

دانلود رایگان فضاهای عمومی محله وارتقاء فعالیت فیزیکی( پیاده روی سلامت-محور در فضاهای مسکونی ) ، مقاله ، تحقیق این محصول" فضاهای عمومی محله وارتقاء فعالیت فیزیکی( پیاده روی سلامت-محور در فضاهای مسکونی ) "را از ایران فایل دانلود نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *